تاریخچه

درباره شرکت پرشیا جام

شرکت فنی و مهندسی پرشیا جام در سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در زمینه طراحی و تو لید انواع شیشه های ساختمانی و صنعتی و صنایع ریلی در زمینی به متراژ ۱۱۰۰۰ مترمربع و با زیربنای ۶۰۰۰ مترمربع واقع در مشکین دشت کرج خیابان سنجش فعالیت خودراآغار نموده است.
0
شروع فعالیت
0
پرسنل
% 0
درصد رضایت مشتریان
0
حجم تولید ( تن )
برخی از گواهینامه های پرشیا جام
BS OHSAS 18001
ISO 10002
ISO 14001
ISO 14001
ISO 9001
BS OHSAS 18001
تولیدات ارزنده
بهترین خدمات، بهترین تولیدات
بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات روز اروپایی در کنار کادر متخصص و
توانا این شرکت را در زمینه تولید انواع شیشه های ایمنی و سکوریت در
زمره یکی از بهترین و خوشنام ترین برندهای ایران وحتی کشورهای منطقه
قرارداده است که گواه این ادعا دریافت انواع گواهینامه ها از سازمانهای
بین المللی مرتبط با کیفیت میباشد.

تولید شیشه های مرتبط با صنعت شیشه های ساختمانی در شرکت پرشیا جام به چند بخش زیر تقسیم بندی میشود:

 

  • شیشه های سکوریت ساختمانی
  • شیشه های سکوریت صنعتی
  • شیشه های لمینیت و ضد گلوله
  • شیشه های دوجداره و سه جداره و استپ یونیت
    شیشه های صنایع ریلی

 

رمز موفقیت شرکت “قدرت تطبیق در پاسخگویی به تغییر نیازهای مشتری، استاندارد های ملی و بین المللی” است . در این شرکت مشتریان دارای ارزشی والا بوده و از ترکیبی کامل از خدمات شامل محصولات کیفی ،تحقیق و توسعه خلاق ،تجربه ملی و بین المللی و تحویل قابل اطمینان کالا برخوردارند. این امر از طریق رویکردی مبتنی بر خدمات رسانی که در تمام فرایند های درونی وبیرونی شرکت جاری است محقق میگردد.

شرکت در پروژه های بزرگ شیشه های ساختمانی و صنعتی خصوصی و دولتی و حضور فعال در بازار های داخلی و خارجی گویای کیفیت بالای محصولات این شرکت هستند که اسامی تعداد کمی از پروژه معرف حضور میگردند.

بخش شیشه های سکوریت ساختمانی

دراین بخش بزرگترین کوره سکوریت افقی شیشه در خاورمیانه با بزرگترین ابعاد شیشه ۳۵۰۰ × ۷۰۰۰ میلیمتر و کوچکترین ابعاد ۵۰×۵۰ میلیمتر مشغول به فعالیت میباشد و پیرو آن مجهزترین خطوط آماده سازی شیشه با همین ابعاد جهت برش و پرداخت لبه و سوراخکاری که توسط ماشین آلات پیشرفته اروپایی صورت میگیرد.

بخش شیشه های لمینیت و ضد گلوله

این بخش با استفاده از تکنولوژی روز اروپا انواع شیشه های طلقی ضد زلزله ، ضدگلوله ، اسپایدر و انواع لمینیت رنگی و سه بعدی طرحدار با ابعاد ۲۵۰۰ ×۴۰۰۰ میلیمتر تولید میگردد.

بخش شیشه های سکوریت صنعتی

این بخش شامل تولید انواع شیشه های گاز رومیزی و انواع شیشه های هود خم و تخت و سینک های شیشه ای میباشد .شیشه های این بخش توسط واحد آماده سازی شیشه که شامل پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود اعم از CNC مستر و دریل CNC و واترجت و دستگاه تمام اتوماتیک چاپ میباشد.

بخش دوجداره

دراین بخش انواع شیشه های دوجداره و سه جداره با هدف عایق حرارتی و صوتی اعم از شیشه های دوجداره اسپایدر و شیشه دوجداره اسپندرال و شیشه های کنترل کننده انرژی وشیشه های دوجداره استپ یونیت با استفاده از ماشین آلات روز اروپا تولید میگردد.